nabízíme nabídněte o firmě aktuality bazar kontakt

SEKO

MIKRO - DRTIČ - pro kontinuální provoz
Tažený
Řada Constallation nabízí Bio-drtič-míchač s vysokým výkonem v kontinuálním provozu. Prvořadě je navržený pro drcení zeleného odpadu z údržby zeleně, odpadu z obchodů a objemného odpadu jako je nábytek, dveře, okna a palety, ale i odpadních kalů. Tyto stroje jsou vyrobeny ze zvláště odolných materiálů, které umožňují zpracovávat velké množství i vlhkých a abrazivních surovin a mohou garantovat vyjímečný výkon (100/300 m3/h v závislosti na modelu).
Síla výkonných a spolehlivých strojů kompletní řady s nesrovnatelným výkonem Stroje Bio-Choppers hvězdná série jsou díky svému robustnímu drtícímu systému zajišťujícímu velký výkon nezbytným pomocníkem pro kompostování všude tam, kde je zapotřebí rychlé a precizní rozdrcení různorodých produktů pro redukci objemu a pro vysokou kvalitu kompostu. Větve a křoviny pocházející z údržby dřevin parků a zahrad, použité dřevo a další materiály jsou vtaženy výkonnými rotory zajišťujícími dokonalé drcení a štípaní produktu. Rozdrcený materiál poté splňuje všechny požadavky pro správný průběh kompostovacího procesu. Výsledný produkt je kontinuálně vyprazdňován ze stroje pomocí gumového pásového dopravníku, který je schopen navršit nadrcený materiál až do výšky 3m. Všechny části pohonu jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů zajišťujících jejich dlouhou životnost i při každodenním náročném nasazení.
Model
Příkon [kW]
Výkon [m3/h]
6000/200 - T
200
70-200
7000/300 - T
300 120-300
Stacionární
Bio-drtič řady Constallation je nepostradatelný stroj pro jakýkoliv recyklační provoz s požadavky na rychlost a perfektní drcení mnoha druhů odpadu pro kompostování i pro snížení objemu. Tento silný Bio-drtič pro kontinuální provoz je jednoduchý, inovativní a schopný plnit každodenní práci s maximem užitku a provozní hospodárnosti. Tyto stroje využívají originální patentovaný pomaluběžný rotor, schopný homogenizovat drcením, což základní operace pro standardní kompostování.
Pokroková technologie zajišťující vysokou výkonnost a nízké provozní náklady Díky svému pracovnímu procesu založeném na dvou protiběžných rotorech s nízkými pracovními otáčkami a vybavenými speciálními noži a protiostřími se stroje Bio-Chopper hvězdná série vyznačují nižší spotřebou energie a následně nižšími náklady na provoz i údržbu než tradiční stroje s vysokootáčkovými kladívkovými rotory.
  • Nízká spotřeba energie (- 30/50%) při stejném výkonu
  • Snížení opotřebení drtících částí a snížení nároků na údržbu díky nižším otáčkám rotoru
  • Velké drtící plochy, díky dlouhým axiálním rotorům
  • Významné snížení hluku při práci
  • Zpracování suchých produktů bez prachu
Model
Příkon [kW] Výkon [m3/h]
4000/ 50 - ME
37 10-30
5000/150 - ME
110 40-120
6000/200 - ME
180
70-200
7000/300 - ME
270
120-300
Samochodný
Snadno ovladatelný Bio-drtič Constellation vytváří ohromný užitek díky vysoké drtící kapacitě a kvalitnímu mělnění odpadu. Pracovní systém je spolehlivě sladěn s dvěmi silnými pomaluběžnými rotory vybavenými patentovanými wolframovými noži. Díky tomu je výsledný produkt výborně připraven pro další zpracování, případně třídění. Drcení, štípání a konečná úprava organického a dřevěného odpadu Stroje Bio-Chopper s kontinuálním procesem drcení dosahují výborných výsledků díky své velké drtící kapacitě, vysoké kvalitě drcení a třídění, a to je zárukou výborných vlastností výsledného produktu. Tyto jednoduché a robustní stroje jsou vyrobeny ze speciálních otěruvzdorných materiálů. Jsou vybaveny výkonnými motory Perkins, které splňují i ty nejpřísnější požadavky na ochranu životního prostředí. Stroje jsou vybaveny hydrostatickým systémem pohonu. Pohon stroje je v průběhu práce ovládán dálkově. Díky své jedinečné konstrukci jsou schopny zpracovávat velmi vlhké a abrazivní materiály, takže představují ideální řešení pro provozy, kde je kladen důraz na hospodárnost provozu a zároveň je velmi důležitá rychlost procesu zpracování. Klestí vzniklé udržováním zeleně, organický odpad z tržišť, kmeny stromků, palety a ostatní organický odpad je rychle rozdrcen díky jedinečnému drtícímu systému s pomalým otáčením rotorů zajištujícím nízkou spotřebu energie. Verze vybavená novým kladívkovým systémem pro následné zmenšování velikosti výsledného produktu a se zadním vyprazdňováním pomocí frézy s dopravní vzdáleností 4-5 m. Tento systém umožňuje zmenšení částic zpracovávaného produktu pro lepší využití prostoru při dopravě a pro lepší účinnost v průběhu tepelných a biologických procesů.
Model Příkon [kW]
Výkon [m3/h]
5000/150 - MD
125
40-120
6000/200 - MD
184
70-200
7000/300 - MD 258
120-300